چتردانش در یک نگاه

شرح ابتدایی

مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش یکی از مؤسسات برتر آموزش عالی در کشور است که با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در حوزه آموزش و پرورش، به یکی از معتبرترین مؤسسات آموزش عالی آزاد تبدیل شده است. این مؤسسه با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و تمرکز بر رشته ‌ها و مشاغل حقوقی، توانسته است جایگاه ویژه‌ای در میان دانشجویان و اساتید این رشته‌ ها به دست آورد.

چتر دانش با داشتن اساتید مجرب و متخصص در حوزه ‌های حقوق و کلاس‌های آمادگی وکالت، قضاوت و سردفتری و سایر آزمون‌های حقوقی، به دانشجویان خود امکان فراگیری دانش تخصصی و کاربردی را فراهم آورده است. همچنین مؤسسه چتر دانش هر ساله با داشتن رتبه‌ های تک رقمی و برتر در آزمون ‌های حقوقی که نشان از کیفیت و استاندارد بالای آموزشی این مؤسسه دارد، اعتماد دانشجویان و علاقه مندان به ورود به مشاعل حقوقی را به خود جلب کرده است.

چتر دانش با برگزاری آزمون‌های آزمایشی و ارائه دوره‌های آمادگی به دانشجویان خود فرصت مناسبی برای آمادگی و شناخت بهتر از ساختار و نحوه برگزاری آزمون‌های حقوقی را می‌دهد. همچنین با ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و حرفه‌ای، به داوطلبان کمک می‌کند تا بهترین تصمیم ها را در رابطه با آینده حرفه‌ای خود بگیرند. در ادامه خدمات و راه های ارتباطی با مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش ارائه شده است:

چرا چتردانش

چرا ما مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش را به شما معرفی می کنیم؟ چتر دانش با گرد هم آوردن بهترین اساتید مجرب حقوقی از معتبرترین دانشگاه های کشور تیم خود را تشکیل داده است و با تقسیم بندی خدمات خود به موضوعات کلاس های آموزشی، برگزاری آزمون های آزمایشی، ارائه مشاوره، برنامه ریزی و جمع بندی منابع آزمونی و تهیه و نگارش کتب مورد نیاز داوطلبان آزمون های مختلف حقوقی و … بهترین امکانات را در هر زمینه به کار گرفته تا داوطلبان از هر منبع و خدمات متنوع دیگر موجود در بازار بی نیاز شوند و مسیر پر پیچ و خم قبولی مشاغل پر طرفدار حقوقی را به آسانی پشت سر بگذارند.

معرفی خدمات مؤسسه آموزش عالی آزاد چتردانش

می دانیم که ورود به مشاغل پرطرفداری همچون وکالت، قضاوت و سردفتری نیازمند شرکت در در آزمون های ورودی کانون وکلای دادگستري، مرکز وکلای قوه قضائیه، قضاوت و سردفتری است. بنابراین برای رسیدن به هر یک از این مشاغل فارغ التحصیلان رشته حقوق می بایست در یک آزمون به خصوص شرکت کنند و در صورت کسب حد نصاب قبولی به عنوان كارآموز  به جمع شاغلین به این حرفه وارد شوند.

با توجه به اینکه موفقیت در این آزمون‌ها مستلزم فراگیری منابع آزمونی هر شغل به صورت جداگانه است که این منابع در دانشکده‌ های حقوق به دانشجویان کمتر آموزش داده می‌شود، شرکت در دوره‌ های آموزشی مناسب می ‌تواند به شما کمک کند تا این مهارت‌ ها را کسب کرده و در آزمون‌ها موفق باشید.

مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش برای محقق شدن رؤّیای هر داوطلب  و کمک به جامعه‌ حقوقی کشور، دوره‌های آموزشی استثنائی را با استفاده از اساتید مجرب حقوقی کشور برگزار و به صورت مستمر با توجه به تغییرات ایجاد شده در قوانین و آرای مرتبط، مطالب مربوط به حوزه‌های مختلف آموزشی را به روز نموده و ارائه می‌نماید. در ادامه بخشی از خدمات مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش ارائه شده است:

  1. برگزاري کلاس هاي تخصصي و آزمون هاي مفهومي مهارتي و آمايش هاي متمرکز برای آمادگی آزمون وکالت
  2. برگزاری آزمون های آزمایشی شبیه سازی شده با آزمون های حقوقی در 20 مرحله
  3. انتشار کارنامه آزمون های آزمایشی
  4. ارائه برنامه ریزی و مشاوره آزمون های حقوقی
  5. برگزاری کلاس های حقوق کاربردی به منظور تبدیل شدن به وکیل حرفه ای و مهارت آموزی برای وکلا به سه صورت آنلاین، آفلاین و حضوری

ارتباط با مؤسسه آموزش عالی آزاد چتردانش

مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش فعاليت تخصصي و متمرکز خود را با برگزاري دوره هاي آمادگي آزمون وکالت، قضاوت و سردفتری و سایر آزمون های حقوقی آغاز نمود و نمایندگی های خود را در سراسر کشور مستقر کرد به طوری که هم اکنون در تمامی استان ها مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش برپا گشته و تمامی متقاضیان آزمون های مذکور می توانند از خدمات این مؤسسه به طور همه جانبه بهرمند گردند .

مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش با داشتن نمایندگی ها در استان‌های مختلف، به دانشجویان این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به جا به جایی، از خدمات و تسهیلات آن بهره مند شوند. شما می‌توانید برای آمادگی آزمون و ثبت نام در این مؤسسه، به هر یک از شعبه‌ های آن مراجعه کنید. آدرس و اطلاعات تماس هر یک از شعبه‌ ها را می‌توانید از وبسایت رسمی مؤسسه چتر دانش یا از دفتر مرکزی آن به راحتی دریافت کنید.

رتبه‌های برتر مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش

مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش با افتخار اعلام می‌کند هر سال شاهد افزايش صد درصدي تعداد قبول شدگان و بالا رفتن آمار رتبه های تک رقمی خود است که انتشار اسامی لیست قبول شدگان کانون هاي مختلف صحّه بر عملکرد آموزشي متمايز این مؤسسه گذاشته است. اساس تهیه لیست پذیرفته شدگان آزمون های حقوقی این مؤسسه، بر اساس خدمات مستقيم صورت گرفته است، به این معنا كه پذيرفته ‌شدگان مؤسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش يا از كلاس‌هاي حضوري و يا از آزمون‌هاي آزمایشی مؤسسه استفاده نموده‌اند .

این آمار و اطلاعات به صورت مستقل و مستند از سوی مؤسسه چتر دانش جمع‌آوری و تحلیل شده است. در این بخش با کلیک بر روی لیست رتبه‌ های برتر چتر دانش در آزمون وکالت هر سال می توانید اسامی را مشاهده کنید.

  • برای مشاهده لیست رتبه‌ های برتر چتر دانش در آزمون وکالت 1402 کلیک کنید.
  • برای مشاهده لیست رتبه‌ های برتر چتر دانش در آزمون وکالت 1401 کلیک کنید.
  • برای مشاهده لیست رتبه‌ های برتر چتر دانش در آزمون وکالت 1400 کلیک کنید.
  • برای مشاهده لیست رتبه‌ های برتر چتر دانش در آزمون وکالت 1399 کلیک کنید.

 

سخنی از جناب آقای فرزاد دانشور مدیریت موسسه:

بنایی پی افکندیم از مهر و باور به خردورزی نژادگان آریایی که دانش اندوزی، بن مایه هستی شان است و «ثریا»ی علم، خاک پای شان و… «ما» وامدار فرهیختگی نیاکان با فر خویش، برآنیم تا فرزانگان امروز ایران زمین را که جویندگان دانش «حقوق» اند و سودای بودن در دایره خواهندگان «عدالت» و واستاندن «داد» ستم دیدگان، به سر دارند، با سایبانی از پشتیبانی علمی، راهنما و یاوری سترگ باشیم. هفت سال پیش با چنین هدف مقدسی پا به میانه میدان نهادیم و همه کوش و تلاشمان این بوده و هست که با به کارگیری روزآمدترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و بهره مندی از اندیشه ی دانایان این دانش، فانوسی پرتوافکن باشیم و روشنای راه شویم آنانی را که پای در جاده رسیدن به سرمنزل «وکالت» گذارده اند. شادمان از آنیم که در همه ی این سال ها، جد و جهدمان، هماره ره توشه ی پیروزی آنانی است که با باورداشت برنامه های مان، خویش را آماده ی مبارزه در آوردگاه «آزمون وکالت»، ساخته و می سازند. اینک «چتردانش» ناموری شده است به سرافرازی میان حریفان… «نام» ی است پرمایه، مقبول دانشجویان حقوق و داوطلبان وکالت. دادار جهان آفرین را سپاس که «راه» مان می نماید به «به» بودن… باشد که تا هست چنین بادا.

افتخارات ما

آدرس

تهران، خیابان انقلاب- روبه روی درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی پایین تر از تقاطع روانمهر نبش کوچه انوری پلاک 27

شماره تماس

02166414848

ایمیل

info@rotbesazechatredanesh.com